Forum AgroMAX - ogłoszenia

Zapraszamy do dodawania ogłoszeń na naszym forum

You are not logged in.

#1 2014-03-25 15:52:02

mariel7
Member
Registered: 2014-03-25

Kredyty pozabankowe dla rolników

Witam w imieniu mojej firmy oraz swoim.

Chciałem państwu przedstawić ofertę na finansowanie prostych wydatków w branży rolniczej. Jesteśmy w stanie finansować wszelkiego rodzaju wydatki, na które niekiedy zwyczajnie brakuje gotówki poza sezonem "sprzedażowym" tucznika, produktów pochodzenia roślinnego, itp.

Oferujemy:
- kredyty pozabankowe do kilku tysięcy złotych przeznaczone na sprzęt rolniczy, pasze, inne
- chwilówki do 2000 zł na pokrycie podatków oraz innych opłat
- pożyczki krótkoterminowe na pokrycie rachunków bieżących za energię, wodę, wywóz odpadów,
- inne ustalane indywidualnie z klientem.

Jeśli kogoś z Państwa interesuje współpraca na korzystnych warunkach proszę o stosowną informację.
Zachowujemy dyskrecję oraz profesjonalne podejście do sprawy.
Pozdrawiam
Waldemar Chwilowicz

#2 2014-04-03 18:38:41

yapp13
Member

Re: Kredyty pozabankowe dla rolników

W jakiej wielkości są te kredyty, które oferujecie? Czy rolnik bez umowę o pracę jak to rolnik może liczyć na 10 000 zł?
Pozdrawiam

#3 2014-04-03 18:42:06

mariel7
Member

Witam.
Jest szansa by taką pożyczkę otrzymać. Jako, że jesteśmy pośrednikiem posiadamy obecnie ofertę 3 firm, które byłyby w stanie zaspokoić Pana potrzeby. Pozostałe to niestety parabanki, które udzielają typowych chwilówek do kwoty 2500 zł na wyższych prowizjach i odsetkach.
W Pana przypadku proszę o kontakt przez stronę http://chwilowo.pl gdzie znajdzie Pan numery telefonów. Proszę dzwonić, a na pewno coś wybierzemy.
Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie. Mam nadzieje, że współpraca dojdzie do skutku i pozwoli innym użytkownikom nabrać do nas większego zaufania.

#4 2014-04-03 18:47:15

vader13
Member

No zobaczymy jak to będzie z tym zaufaniem. Znam pośredników i wiem,że im tylko na pieniądzach zależy. W sumie komu na nich nie zależy.

#5 2015-03-05 10:39:23

admin
Administrator
Registered: 2014-03-18

Wy przecież jesteście porównywarką a nie pośrednikiem tak? Albo czegoś nie rozumiem.
Pośrednik może sprzedawać produkty w imieniu jakiejś firmy i ma do tego prawo. Wy tylko polecacie ich produkty a nawet pokusiłbym się o to, ze robicie tym firmom reklamę. Oczywiście odpłatnie.
Mylę się? Chyba nie.
Pozdrawiam

Board footer